Idealne szafy do pokoju nastolatka

Wydawać by się mogło, że wybór szafy do pokoju nastolatka to banalna sprawa. Ot, wystarczy dopasować kolorystycznie i jesteśmy w domu. Cóż, wszystko tak naprawdę zależy od naszych oczekiwań, jakie mamy względem tego typu mebla. Jeśli ma pełnić jedynie funkcję swoistego pojemnika do przechowywania ubrań, to rzeczywiście – najprostsza szafa dwudrzwiowa będzie OK. Jednak jeśli szafa ma być również elementem wystroju wnętrza, wówczas sprawę trzeba naprawdę dobrze przemyśleć! Dobrym pomysłem jest sprawdzenie szaf w sklepach online, jak MebleGenua.pl

Szafa dla nastolatka

Po pierwsze, na pewno istotna jest wspomniana już wcześniej kolorystyka. Wiodące trendy wskazują, że meble w pokoju dla dziewczyn powinny zostać utrzymane w jasnych tonach. Niekoniecznie pastelowych, choć i takie są modne. U chłopaków zaś dominują naturalne barwy. Warto jednak sprawę skonsultować przede wszystkim z samym zainteresowanym.

Szukając odpowiedniej szafy, macie do wyboru:

– szafy narożne;

– szafy dwu- lub trzydrzwiowe;

– szafy pod zabudowę;

– szafy z przesuwnymi drzwiami.

A do tego całą masę różnych rozmiarów i układów półek. Dlatego warto zawczasu przemyśleć, jaki model będzie najbardziej funkcjonalny w pokoju nastolatka. W końcu zadowolony nastolatek to zadowolony rodzic! Warto potraktować to poważnie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Meble i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *